KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17475333

nr 1747 5333

Etsning

Lisa Askim. Signerad, numrerad eget tryck, daterad -93, "puss". Bildmått: 40x37, cm, yttermått inklusive ram: 62x53 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:48:23